V ČR prošly kurzy intuitivního vidění již stovky lidí

Kurz intuitivního vidění

Kurz intuitivního vidění

Zdravím všechny příznivce intuitivního vidění/vědění a také všechny příznivce bádání.

I přes méně častou aktualizaci tohoto webu se v oblasti intuitivního vidění (a vědění) stále něco děje. Za rok 2015 proběhly v ČR desítky kurzů, které absolvovaly (odhadem) nižší stovky dětí a dospělých. Na kurzech výuka probíhala jak podle metody Marka Komissarova, tak jinými, upravenými postupy lektorů, kteří se neztotožňovali s praktikami ruského gurua.

Protože je tedy v ČR již dostatečný počet lidí, aby bylo možno blíže tento fenomén prozkoumat, rád bych vyzval všechny, kteří mají s intuitivním viděním menší nebo větší úspěchy, napište mi prosím sem do komentářů několik podrobností:

  • zda a jak schopnost nějak prakticky používáte
  • kde a u koho jste se to naučili (čistě statistika)
  • váš věk
  • zda jste si všimli při vidění nějakých neobvyklostí (změněné barvy, průhlednost některých objektů, které normálně průhledné nejsou, ostrost oproti novmálnímu vidění)
  • zda byste byli ochotni se osobně sejít a o tomto si blíže pohovořit (Brno, Praha)

Děkuji Vám a těším se na Vaše zkušenosti.
Vojtěch Sláma

1 komentář u „V ČR prošly kurzy intuitivního vidění již stovky lidí

  1. Klara

    Můj syn kurzem prošel. Třetí oko je jen takový vedlejší produkt. Syna moc baví trénovat, ma 3,5roku a jako by mi během dvou dnu kurzu dospěl. Vrátilo se mi úplně jine dítě. Klidné, vyrovnane, chápané a neskutečně šikovné. Vidět se naučil hned první den a trénink trval neskutečných 7minut. Za sedm minut jsme jeli domu a moje dítě koukalo. Ocicko nám otevřela Romana Sejk, metodou Komissarova. Je těžké tomu věřit, ale opravdu doporucuju..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *